Kadın giyiminin kurtarıcı kıyafetleri arasında gösterilen şort, etek, tulum, capri ve bermuda modelleriyle göz dolduruyor. Özellikle jean tarzı modeller sıkça kullanılırken son dönemlerde deri görünümlü ve pamuklu çeşitleri de üretilmeye başlandı. Farklı renk çeşitleri, birbirinden güzel desenleri ve kemer detayıyla gösterişine önem veren kadınların tercih ettiği modellerdir. Vücut şeklinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. 

Genellikle spor yaparken giyilen, paçaları ancak dizlere kadar inen kısa pantolon olarak tanımlanan şort kadın giyiminde son dönemlerde günlük yaşamda da sıklıkla tercih edilen bir tekstil ürünü. Bu tarz ürünler, özellikle yaz aylarının sıcak günlerinde serin tutma ve rahat giyinme özellikleri sayesinde dolaplardaki yerini her zaman koruyan modellerdir.  

Elma Vücut Tipine Sahipseniz Mini Şort Tercih Edin

Kadınlar özellikle sıcak günlerde sıklıkla tercih ettikleri modellerin seçiminde öncelikle dikkat etmeleri gereken bazı hususları gözden kaçırmamalılar. Eğer elma tipi diye tabir edilen vücuda yani bacak ve basen bölümü bel kısmına göre ince ise yapıya sahipseniz, oldukça mini çeşitleri rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 

Elma vücut tipine sahip bayanların tercih edeceği mini modelleri vücutlarını daha ön planda çıkarır. Hem de üzerlerine dökümlü bir üst tercih ederek daha ince bir görünüm elde edebilirler.  Basen ve kalça bölümünüz daha genişse yani armut tipi vücuda sahipseniz alt kısmı kesik ve yüksek bel modellere yönelebilirsiniz. Sizin için daha düz ve rahat inen çeşitler daha idealdir. 

Uzun ve ince bir vücut tipine sahipseniz model seçiminizde daha özgür davranabilir hatta şort etek tercih edebilirsiniz. Vücudunuzu saran modeller sizin için kullanışlıdır. 

Son Dönemlerde Şort Bayan Giyiminde Tercih Edilmeye Başlandı

Tek parça olması ve kıyafetin modeli sebebiyle iyi bir fizik sahibi olmayı gerektirdiği için riskli bir kıyafet olarak düşünülen tulum son dönemlerde kadın giyiminde sıkça kullanılmaya başlandı. Kıyafet olarak şort tulum tercih edenler altına düz ayakkabılar kullanabilir. Uzun paça bir model tercih ediyorsanız stiletto ayakkabılar daha iyi görünmenizi sağlar. Sıcak yaz günlerinde müşterilerinizi rahat ettirecek olan konfor sahibi şort modellerine toptan kadın giyim ürünlerinde kalite ve uygun fiyat politikasını benimseyen Dressi ile ulaşabilirsiniz. İletişim sayfamız üzerinden bizimle hemen irtibat kurabilirsiniz.

EnglishTurkish
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?