Birbirinden özel pantolon modelleriyle tarzınızı yansıtın. Kadın giyiminde giderek yaygınlaşan pantolon modasıyla her zaman rahat ve estetik bir görünüm sağlar. İspanyol paçadan, dar paçaya, yüksel belden, işlemeli modellere kadar birbirinden özel tasarım ve modelleriyle kadınların gardıroplarının önemli ürünlerinden biridir. Bacaklarınızın kusurlarını kapatmak isteyen kadınlara yardımcı olan bu ürünler, özellikle etek giymeyi tercih etmeyen kadınların kurtuluşu oluyor. Kumaş, klasik veya ekose modellerinden birini tercih ederek ofis ortamında şık bir görünüme kavuşursunuz. 

Belden aşağıda, iki bacağa geçirilen ve uzun ayak bileklerine kadar uzanan kıyafetler pantolon olarak tanımlanır. Genellikle koşullar erkeklerin giydiği bu ürünler, iş kadınlarının sayısının giderek artması ve tasarımcıların birbirinden şık modellere yer vermesi nedeniyle pantolon bayan giyiminde de sıkça tercih edilmeye başlandı. Önceleri standart modellerde üretilirken kültürel ve coğrafi farklılıklar ile birlikte modanın da etkisiyle zamanla değişik boy ve şekillerde pantolon modelleri üretilmeye başlandı. 

Renk Uyumuna Dikkat Edin

Paçaları dar, bol, kıvrık ya da düz, boyları uzun ve kısa, belleri de yüksek ve düşük olarak üretilen modellerin yanı sıra bacaklara yapışan ya da gayet geniş paçalı pantolonlar da dikilmeye başlandı. Ayrıca ön, yan ya da arkada cepleri olan fermuarları ve lastikleri bulunan çeşitleriyle biçimi çok farklı modeller üretiliyor. 

Son dönemlerde kadın giyiminde çokça tercih edilmeye başlayan pantolon etek, yapısı gereği bol ve geniş kesimli bir parça olduğu için rahat ve güzel görünüm sağlar. Tercihen daha fit bir gömlek ya da bluz ile kombinlenerek güzelliğinizi ön plana çıkartır. Kıyafet tercihinizde pantolon etek kombinleriniz oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli konu renk ve desen uyumu olmalı. Karışık desenli, çok renkli bir model tercih ederseniz krem, beyaz ya da bej renkleri yani sade ve tekdüze tonlarda bir üst parça seçin. 

Kaliteli Toptan Kadın Giyim Ürünleri Dressi’de 

Model ve renk olarak geniş ürün yelpazesine sahip kadın pantolon modellerini, bluzlarınız, gömlekleriniz ve kazaklarınızla uyum içinde kullanabilirsiniz. Kadın toptan giyim ürünlerinde birçok ürün çeşidi ve uygun fiyatlarıyla hizmet veren Dressi, toptan kadın pantolon ihtiyacınızda yanınızda. Hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EnglishTurkish
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?