Kadınların özellikle soğuk ve serin günlerde en çok kullandığı kıyafetlerin başında triko ürünler geliyor. Her yaşa uygun bu tarz kıyafetler birbirinden farklı tasarımlarıyla trikolar; elbise, kazak, takım, hırka ve tunik olmak üzere birçok model ve çeşitte üretilebiliyor. Yünlü yapısı ile soğuk kış günlerinde ısıtan ve sıcak tutan bir yapıya sahip bu ürünler, ilkbahar ve yazın serin aksamlarında da rahatlıkla kullanma özelliğine sahip. 

Yünlü Yapısıyla Sıcak Tutan Triko Ürünlerden Vazgeçemeyeceksiniz

Yünden veya pamuk ipliğinden örgü makinesiyle örülerek dokunan bir tür kumaş olarak tanımlanan triko, örme anlamına geliyor ve Fransızca “tricoter” kelimesinden geliyor. Kumaşın bir tarafında pürüzsüz bir tarafında dokulu benzersiz bir zikzak örgüsü bulunan bu ürünler, birçok giyim ürününde kullanıyor. Kumaşın yumuşak ve çok sağlam olmasına izin veren bu model ürünler düz yataklı bir örme makinesinde üretiliyor. Rulo halinde örülen bu ürün kumaşların giysi haline gelmesi için parçalar halinde belirlenen ölçülerde kesilip dikilmeleri gerekiyor.

dressi toptan kadın giyim
Triko Toptan Ürünleri İçin Dressi İle İletişime Geçin

Rengarenk Triko Ürünleri ile Kendinizi Yansıtın

Kadınların kıyafet konusunda son dönemlerde vazgeçemedikleri ürünlerin başında  bu tarz çeşitler geliyor. Kadın giyim ürünleri arasında bulunan triko kazak, elbise, etek, yelekler, hırkalar hatta etek tunik takımlar son dönemlerin en revaçta ürünleri. Kadınların vazgeçemedikleri bu parçalar iki ya da daha fazla renkte olabildikleri gibi tek renk modelleri de bulunuyor. Rengarek modelleri iye davet, özel gün veya herhangi bir etkinliğe giderken gideceğini yere uyumlu olacak renk ve model seçimi yapabilme imkanı sunar. Şık ve kullanışlı triko takım bir elbise ile özel günleriniz için ideal bir seçim yapmış olursunuz.

Kaliteli ve Uygun Fiyata Toptan Trikolar Dressi’de

İçinizi ısıtacak olan triko hırka bir ürün almak istiyorsanız kaliteli bir ürün almaya özel gösterin. Triko tunik ve diğer ürünler de fiyatı düşük diye alacağınız kalitesiz bir ürün diz ve dirsek izi gibi sorunlar çıkarabilir. Ayrıca bu tarz kalitesiz ürünler yıkandıktan sonra salma ve çekme problemler ortaya çıkarabiliyor. Toptan kadın giyim ürünleri üretimi konusunda uzman personeli ve uygun fiyatları ile Dressi, toptan triko kadın ürünlerinde de kaliteden ödün vermiyor. Klasik kesim, tek renk modeller, daha renkli ve daha spor kesim toptan kadın giyim ürünlerine ulaşmak için hemen irtibata geçebilirsiniz.

EnglishTurkish
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?