Elbiseler giyim ürünleri arasında kadınlar için özel bir yere sahiptir. Şık ve rahat olmayı seven kadınlar, kıyafetlerine önem verirler. Kadınlar, ihtiyaçlarına göre değişik tiplerde elbiseler arasından seçim yaparak şık görünürler. Kendilerini daha rahat hissedebilecekleri elbise ve kıyafetler seçmek isteyen kadınlar, ferah ve serin tutan modeller tercih ederler. Seçimlerinizde yapacağınız doğru kumaş tercihi elbise bayan giysilerinin uzun ömürlü olmasını sağlar. 

Doğru kumaş elbise ile uzun ömürlü kıyafetlere kavuşun

Çamaşır üzerine giyilen her türlü giyim eşyası elbise olarak tanımlanır. Günlük olsun bir davete giderken olsun her türlü etkinlikte elbise giymekten hoşlanmayan kadın yoktur. Kadınların çoğu gardıroplarında çok kıyafet olmasını ister. Ancak kadınların kıyafet seçimi yaparken bazı hatalar yaptığı gözlenir. Ayrıca yaz kış kadınların vazgeçemediği elbise etek modelleridir. Kadınlar renk renk, tiril tiril etekle ile birbirinden şık kombinler oluştururlar. 

Elbise modelleri seçiminizde 5 püf nokta

Özellikle farklı vücut tiplerine sahip olduklarından dolayı her model her kadına yakışmaz. Kıyafet seçiminde dikkat edilecekler şunlardır:

  • Geniş omuza sahipseniz fırfırlı ürünler seçmemelisiniz. 
  • Dar omuzlu iseniz göğüsten pileli çeşitler omuz darlığınıza dikkat çekmeyeceği için size daha şık gösterir. 
  • Armut şeklindeki vücuda sahipseniz straplez modeller kurtarıcınız olur. 
  • Vücudunuz elma şeklinde ise bel ve kalça bölgeler daha kalın olduğu için bol kıyafetler tercih edilmeli. 
  • Vücut tipiniz kalınsa retro tipi ürünler üzerinizde daha güzel durur. 
  • İnce yapılı bir vücuda sahipseniz vücudunuzu saran dar ve kısa modeller giyin.

Davetlerde seçilen özel elbiseler: Abiye

Elbiseler
Dressi, şık ve tasarım elbiseler ile Türkiye’de hep ilklere imza atmıştır.

Kadınlar düğün, nişan, kına, mezuniyet gibi özel günlerde genellikle abiye ürünler tercih ederler. Birçok elbise markaları her türlü vücut tipinize uyan, kadınların stillerini yansıtacakları özel tasarı abiye modeller tasarlar. Kadınlar beğenerek aldıkları abiye kıyafetler ile katıldıkları her türlü davette şıklığı yakalarlar.

Kadınlar seçtikleri modeller ile uyumlu aksesuar kullanarak güzelliklerine güzellik katarlar. Yaşlarına uygun çeşitler tercih ederek katıldıkları davetlerde birbirleriyle güzellik yarışına giren kadınlara, kaliteli ürünleri uygun fiyatlara vermek isteyen firmalar toptan kadın giyim ürünü satışı yapan şirketleri tercih ediyor. Kadın toptan giyim ürünleri başta olmak üzere toptan elbise, toptan etek siparişlerinizde uygun fiyat, kalite ve tarz ürünleri ile Dressi’yi tercih edebilirsiniz. Bizimle hemen şimdi iletişim sayfamızda irtibata geçebilirsiniz. 

EnglishTurkish
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?