Dressi Akademi Hazır Giyim

Kadın Hazır Giyim Ürünleri

Kadınlar erkeklere göre modayı daha sıkı takip ederler. Kadın hazır giyim ürünleri erkek modellere göre satış ve karlılık olarak daha fazla gelir getirir. Hazır giyim tedarikçileri bu nedenle erkeklere göre kadın giyim ürünleri üretimine daha yoğun bir şekilde yönelir. Kadın hazır giyim ürünlerinin arasında elbise, gömlek, triko, tshirt, jean, etek, şort, pantolon, eşofman, ceket, blazer, hırka, yelek ve kaban olmak üzere birçok çeşit bulunur. 

Hazır giyim nedir?

Sosyal bir markalaşma öğesi olan giysi, vücudu koruma işlevi görür. Yüzey ve iplik yüzey oluşum tekniklerinin ilerlemesiyle, desenli kumaşlar, örgüler, dokusuz yüzeyler ve dokumalar geliştirildi. Dokuma işlemi öncesi ve sonrasında kullanılması ile kıyafetlerin sosyal statü belirleme özellikleri giderek arttı. Standart ölçülere göre seri olarak hazırlanan ve satışa sunulan giyim eşyalarına hazır giyim denir.

Hazır Giyim Her Alanda Ön Planda

dressi toptan kadın giyim
Dressi Kadın Hazır Giyim Ürünlerinde Öncü

Ekonomik gelişmelerle birlikte insanların alım güçlerinin artması giyim konusunda daha farklı seçeneklere yönelmeye imkan sağladı. Vücudun korunmasını sağlamasının yanı sıra güzel ve şık görünme imkanı sunan hazır giyim, çalışma ortamı ve davetlerin gerektirdiği şartlara uyum sağlama gibi bir çok amaca hizmet edecek şekilde gelişmeler gösterdi. Bu gelişmeler gün geçtikçe artıyor.

Kadın Hazır Giyim Nedir?

Kadınların iyi bir görünüşe sahip olmaları ve başkaları üzerinde iyi bir etki oluşturmak giydikleri seri hazırlanan ve satışa sunulan giysilerin tümüne kadın hazır giyim ürünleri denir. Kadın giyim ürünleri arasında ten üzerine giyilen, sağlıklı ve rahat kumaşlardan yapılan ve teri emen giysiler olan iç giyim ürünleri gelir. İç giyim üzerine giyilen, çevreye, yaşa, modaya, iklime, sosyal yaşantıya, ekonomik duruma ve kumaş özelliğine göre değişiklik gösteren giysiler ise dış giyim kıyafetleridir.  Kadın hazır giyim ürünleriyse; spor giyim, günlük giyim, iş elbiseleri ve fantezi giyim olarak 4’e ayrılır

Kaliteli Kadın Hazır Giyim Ürünleri Dressi’de

Ülkemizin lokomotif sektörlerinden biri olan hazır giyim sektöründe, dünya çapında ihracat yapan ve markalaşmış hazır giyim markaları ortaya çıktı. Yıllardır fason tekstil ürünleri üreten onlarca firma yerini son dönemlerde markalaşma ve katma değeri yüksek alanlarda hazır giyim üretimi yapan firmalara bırakıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Dressi, kadın giyim sektöründe öncü hazır giyim tedarikçileri arasında bulunuyor. Toptan kadın giyim konusunda tecrübemizden mutlaka faydalanın. Kaliteli ve özel tasarım kadın hazır giyim ürünleri siparişlerinizi uzman satış ekibiyle iletişime geçerek hızla verebilirsiniz.