Dressi Akademi Kadın Giyim Toptan Kadın Giyim

İstanbul Kadın Giyim Toptan Satış

istanbul kadın giyim toptan satış
Dressi; toptan kadın giyim konusunda öncülük ediyor

Ulaşım ağlarının gelişmesiyle birlikte son 10 yılda toptan satış sektöründe ciddi hareketlenmeler yaşanıyor. Toptan satış sektöründe toptan giyim büyük bir öneme sahip iken, giyim konusunda da kadın giyim, erkek giyime nazaran bir iki adım önde yer alıyor. Satış hacmi ve kar marjı olarak diğer ürünlere göre daha ön planda olan bayan giyim toptancıları İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerimizde daha çok karşımıza çıkıyor. İstanbul ise İzmir’den sonra kadın giyim toptan satış konusunda öne çıkan iller arasında

İstanbul ve İzmir Toptan Giyimde ilk sırada

Toptan giyim, toptan kadın giyim, toptan çocuk giyim ve toptan erkek giyim olmak üzere üç kategoride hizmet veriyor. Özellikle de toptan kadın giyim satış grafiği açısından ilk sıralarda yer alıyor.  Toptan kadın giyim sektörüne daha çok İstanbul’da yer alan firmalar hakim olsa da son yıllarda bayan giyim toptancıları İzmir, Bursa gibi büyükşehirlerde de önemli mesafeler kat etti.

Kadın toptan giyim satışta İzmir İstanbul’a rakip oluyor

Toptan giyim genellikle mağazalardan temin edilse de son yıllarda teknolojinin gelişmesi kadın giyim toptancıları internet sitelerinden satışlara hız verdi. Dijital pazarlamanın önemini giderek arttırmasıyla İstanbul kadın giyim toptan satış pastasını İzmir, Bursa ve Ankara gibi şehirlerle paylaşmaya başladı. Bayan giyim toptancıları sektöründe perakende satış yapanlara göre fiyat düşük olsa da ürün miktarı ciddi rakamlarda olduğu için çoğunlukla çek ve banka kartıyla taksitli ödeme yapılıyor. Bazı firmalar peşin alımlarda çeşitli indirimler yapabildiği için iyi bir Pazar araştırması yapılmalı.

İyi bir tedarikçiye ulaşmanın 3 yolu

Ülkemizde toptan kadın giyim sektöründe büyük bir rekabet ortamı bulunuyor. Rekabet gücü yüksek ve sürekli dinamikliğini koruyan toptan kadın giyim piyasasında iyi bir tedarikçiye ulaşmanın yolu şu sorulardan geçiyor;

En doğru, en güvenilir toptan kadın giyim tedarikçisi nereden bulunur?

Uygun fiyatlar ile kaliteli ve modanın en güncel haliyle, toptan kadın giyim ürünlerine nasıl ulaşılır?

Beğenerek ve özenle seçilen ürünleri, güvenli ve hızlı bir şekilde mağazaya ulaştıracak toptan kadın giyim tedarikçisine nasıl ulaşılır?

Her bütçeye uygun fiyatlarıyla, kaliteli ürünleri ve şık tasarımları alıcısıyla buluşturmayı ilke edinen bayan giyim toptancıları İzmir firması olan Dressi, büyüyen iş hacmiyle toptan kadın giyim konusunda ülkemizin en önemli firmalarından biri olmaya aday.  İletişim sayfamızdan bizimle hemen bağlantı kurabilirsiniz.