ETİK, işletmemizin en önde gelen ilkesi olup bizim için olmazsa olmazdır. İnsanı insan yapan etik değerleri yaşatmak ve yaymak en büyük motivasyon kaynağımız olup “Her müşteri bizim için eşit ve özeldir.” mottosunu bir ilke edinmiş bulunuyoruz. 

Kalite, Dressi ailesi olarak kaliteyi bir hayat felsefesi olarak benimseyip, işletmemizin bütün süreçlerinde devamlı Toplam Kalite Yönetimi anlayışını uygularız. Çalıştığımız tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımız dahil tüm ürün segmentlerimiz, çalışanlarımız ve en önemlisi müşterilerimiz kalite anlayışımızın odak noktasını oluşturur.

KURUMSAL AİDİYET, her kademedeki çalışanımızın inisiyatif almasını sağlayarak, ürün segmentleri ve müşteri hizmetleri yönetimini sağlamaya çalışırız. GÜVENİRLİLİK, paydaşlarımız tarafından kazanmış olduğumuz güvenilir ticaret ve dürüstlük anlayışını kurumsal olarak yaşatmak ve geleceğe taşımak en temel esaslarımızdandır. 

ESNEKLİK, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutan bir anlayışa sahip olduğumuz için ürün tedarikinden yönetim süreçlerine kadar tüm birimlerde esnek uygulamaların benimsenmesine özen gösteririz.

EnglishTurkish
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?