Hakkımızda  

1992 yılında İzmir’de kurulan ve kurulduğu günden bu yana başarılarına her gün yenisini ekleyen DRESSI Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ileriye dönük vizyonu, 850 m² lik faaliyet merkezi ile Türkiye´de hazır giyim sektörünün lider tedarikçi işletmesidir. DRESSI, trend araştırma ve geliştirme konusundaki kapsamlı deneyim ve uzman ekiple çalışmalarını yürütür. Yüksek kalitede ürün odaklı ve müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutan bir üne sahiptir.

Her zaman müşteri beklentilerini aşmayı ve her türlü talebi karşılamak için yaratıcı çözümler sunmayı amaçlar. Gelişen trendlere, pazar ihtiyaçlarına sadece ayak uydurmakla kalmayıp, öncü olmak ve bunları teknik ve yaratıcı uzmanlığımızla birleştirmeye çalışır. İleriye dönük düşünme, yenilikçi ve esnek bir yaklaşım gerektiren sürekli gelişen moda ve tekstil endüstrisinde öncü işletme olmayı hedefler.

DRESSI, fiyat politikası, ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi ile birlikte hızlı servis ağıyla hizmet veriyor. Kadın girişimcilere ve müşterilerine inovasyon, tasarım ile yeniliklerin kapılarını açarak işletmelerini büyütmelerine yardım etmeyi bir ilke haline getirmekten gurur duyuyor. 

Uzun yıllardır olduğu gibi bundan sonra da artan yatırım planları, yeni projeleri, ürünleri ve büyüyen iş hacmiyle DRESSI, ulusal ve uluslararası alanda akademik ve ticari nitelik taşıyan öncü bir işletme olmayı sürdürecek.

EnglishTurkish
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?