Kadınlar başta olmak üzere erkeklerin de en çok tercih ettikleri kıyafetlerin başında gömlek gelir. Giyim konusunda kombini tamamlayan en önemli parçaların başında gelen bu ürünler, farklı renk, model, kesim şekli ve tasarımları ile her mevsim rahatlıkla kullanılır. Her mevsime özel farklı kumaş kullanımı nedeniyle özellikle kadınların gardıroplarının olmazsa olması ürünlerdir. Birbirinden güzel ve özel çeşidi bulunan bu kıyafetin seçiminde kadınların dikkat etmeleri gereken bazı kurallar bulunuyor.

Kadınların Gardıroplarının Vazgeçilmez Kıyafeti: Gömlek

Kadın, erkek ve çocukların vücudun üst bölümüne ve genellikle iç çamaşırının üzerine giydikleri kollu, yakalı, ince ve önden düğmeli giyecekler gömlek olarak tanımlanır. 

Gömlek Modelleri Seçiminizde Dikkat Edecekleriniz

Kıyafet konusunda en önemli tamamlayıcı ürün olan gömlek kadın giyimi konusunda vazgeçilmez bir yere sahiptir. Elbise ve kıyafet alışverişlerinde gömlek bayan ve erkeklerin en çok çeşit bulabildikleri ürünlerdir. Kadınların bu tarz kıyafetleri alırken bazı püf noktalarına dikkat etmeleri gerekiyor; 

  • Vücut hatlarınızla uygun bir model, iyi bir seçim yaptığınızın göstergesidir. 
  • Vücudunuzun rahat edeceği kadar dar, üstünüzden düşecek kadar da geniş olmayan bir model seçmelisiniz. 
  • Özellikle kilolu kadınlar regular fit olarak tanımlanan geniş kesim ürünler almalı. 
  • Fit ve zayıf bir vücut yapısına sahip kadınların ise slim fit olarak tanımlanan dar kesim çeşitlere yönelmelere doğru tercih olur. 

Son dönemlerle çizgili, ekoseli, çiçekli ve farklı desenleri ile göz dolduran modeller kadınların gardıroplarında yer almaya başladı. Modayı takip etmeyi hiçbir zaman ihmal etmeyen kadınlar bu tarz ürünler konusunda da modayı yakından izlerler. Kadın giyim ürünleri arasında son yıllarda mavi ve pembe dikey çizgili modellerle birlikte unisex gömlekler oldukça tercih edilir duruma geldi. Özellikle iş kadınlarının farklı olduklarını göstermek için erkek modellerine ilgi göstermesi firmaların bu yönde çalışmalar yapmalarına imkan sağladı.

Tasarım Toptan Gömlek Modelleri Dressi’de 

Müşterilerine farklı tasarım ve birbirinden şık ürünler sunmak isteyen firmalar bu konuda kaliteyi özümsemiş toptan kadın giyim konusunda uzman firma arayışına girdi. Toptan kadın giyim konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutan Dressi, tüm kadın giyim ürünleri olmak üzere gömlek ve gömlek elbise modellerinde de müşterilerine kreatif ürünler sunuyor.

EnglishTurkish
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?