Günümüz modasında kadın giyiminde en çok kullanılan parçalardan biri olan ceket, eskiden daha çok iş kıyafeti olarak kullanılırdır. Ancak son dönemlerde bu ürün özellikle de blazer ceketler, klasik ve spor başta olmak üzere her türlü tarzda kullanılıyor. Tasarımcıların özenle hazırladığı ceketler kadın giyiminde son dönemlerde farklı stillere bürünerek blazer elbise şeklinde de kullanılmaya başlandı. 

Özel Tasarım Blazer Ceket Nedir?

Spor ve klasik tarzda giyilebilecek bir ceket türü olan bu model ceketler, erkek giyiminde ön planda gözükse de son dönemlerde kadınlarında çok sık kullandığı bir kıyafettir. Blazerlar bayan giyiminde aranan ürünlerden biri olmaya başladı. En önemli özelliği metal düğmeli olması ya da cep kısımlarının üstünde arma bulundurması olarak göze çarpan ceketler, bu iki özelliğinden dolayı genellikle spor giyim kategorisinde değerlendirilir. Tek veya iki düğmeli olabilen bu ceket modelleri kadın giyiminde etek ve kot pantolonları ile kombin edilebiliyor. 

Blazer ceket kadın modellerinde kullanılan kumaşlar şunlar; 

  • Diğer kumaş çeşitlerine göre bulunması kolay olan taranmış yün
  • Genellikle askeri üniformalarda kullanılan şayak 
  • Yumuşak ve lüks bir kumaş olan kaşmir 
  • Sık yün ve pamuktan oluşan pazen 
  • Yündeki birden fazla iplikten oluşan ve nadir olan kumaş fresk

Zengin Kumaş Seçenekleriyle Toptan Blazerlar Dressi’de

Blazer
Dressi Markası Toptan Blazer Ürünleriyle De Adından Söz Ettiriyor

Kadınların gardıroplarındaki en sade parçalardan biri olan bu model ceket, her çeşit kıyafete tam uyum sağlayarak size ayrı bir hava katar. İçinize düz bir tshirt altınıza da dar bir kot pantolon ile ceketinizi muhteşem bir kombinle giyebilirsiniz. Ayrıca spor ve rahat bir ayakkabı ile de tarzınıza tamamlayabilirsiniz.  Altınıza etek ve içinize bol bir bluzla birlikte üzerine kullanacağınız blazer dar kesim ceket ile dengeyi sağlayabilirsiniz.  Kot ya da kumaş şortlarla birlikte de bu modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Son dönemlerin modası olan kısa bisiklet tayt ile de farklı bir kombin yaratabilirsiniz. Kısa, uzun model toptan blazer ceketlere zengin kumaş seçenekleri kaliteli kadın toptan giyimin adresi Dressi uzmanlığıyla sahip olabilirsiniz.  Bir çok çeşit arasından aradığınız modellerde blazer ceket modellerini incelemek için hemen iletişime geçebilirsiniz. 

EnglishTurkish
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?